Vytlačiť

Kreatívny doping

Napísal: Kubišová. Posted in O škole

Po opätovnom zasadnutí do školských lavíc a zápise do krúžkov prišiel čas znova sa stretnúť na kreatívnom dopingu, aby sme si spoločne vyvetrali hlavy od školských povinností.

Štvrtok 16.novembra poobede sa priaznivci ručných prác stretli opäť a vytvorili  si jesenné venčeky s textilnými kytičkami. Ako sa ukázalo, bolo treba veľa trpezlivosti nielen pri príprave základu venca, ale aj pri točení kvietkov, ktoré sme ladili najmä do farieb jesenného lístia.

V priebehu školského roka sa podobné stretnutia uskutočnia ešte niekoľkokrát a zúčastniť sa ich môžu všetci, ktorým nie sú cudzie ručné práce a vytváranie zaujímavých vecičiek novými technikami.

Najbližšie stretnutie bude už 30. novembra o 13h45, ale tentokrát to bude Dobročinný kreatívny doping, na ktorom spoločne vyrobíme darčekové karty a pohľadnice pre deti po transplantácii kostnej drene. Aby nám tvorba išla pekne od ruky, prizvali sme odborný dohľad - šikovnú Táňu a Anetku z 8.B. Pani kuchárky pre účastníkov dobročinného dopingu pripravia aj vianočný punč, ktorým si spríjemnia chvíle tvorenia. Takto spoločne zahájime čas adventu.  Pridajte sa k nám, ste srdečne vítaní.                   

p.učiteľky Jolana a Renáta V.

mix kd201702mix kd2017